Ayder Şimal Apart

Ülkemizin gözde turizm merkezlerinden Ayder Yaylası'nda yer alan Şimal Apart , çoğumuzun hayallerinizde kalan doğanın bahşettiği güzellikleri sîzlere yaşatmaya kararlı! Apart Otelimis ; doğaya uygun mimari yapısıile hizmetinizdedir. Dairelerimiz; TV, Uydu Yayını, Direkt Telefon,, Duş, WC,ve Saç Kurutma Makinesi ile misafirlerimizin rahatı için tasarlanmıştır. Karadeniz ve Türk mutfağından seçkin lezzetlerini sunan Restaurant’ı, ile sîz seçkin konuklarımızın hizmetindedir....

 

Ticari amaç gütmeden,evimizi güzelleştirmeye çalışırken,büyük otellerin yanı sıra kalabalık aileye hitap edecek ev tarzı yerlere ihtiyaç olduğu düşüncesiyle oluştu ŞİMAL APART. Ailelere rahat bir konaklama ortamı sağlamak,bu sırada yöre kültürünü tanıyarak dinlenip eğlenip mutlu bir şekilde Ayder’den ayrılacakları sıcak samimi bir ev olsun istedik. Yağmurlu havada kuzinenin başında çay keyfi,güneşli havada evinizin bahçesinde mangal yapabilir,salonumuzda yöreye has yemekleri tadabilir,kahvaltı alabilirsiniz.Bu özelliklerinin yanı sıra,Ayder’deki en ekonomik yerlerden birisidir.

 

Yüz on metrekare büyüklükte 2 katımız mevcut olup, katlarda; 3 yatak odası, oturma odası, mutfak, tuvalet banyo vardır..Odalarımızda ; 1 çift kişilik 2 tek kişilik yataklar olup bir katta yaklaşık 8-10 kişilik aile konaklayabilmektedir. Ayder’in eşsiz manzarasını izleyebileceğiniz kamelya tarzı bir bahçemiz ile 20 kişilik yemek ve kahvaltı salonumuz da mevcuttur.


Rezervasyon Yap
Copyright © 2014 - 2022 Ayder yaylası otelleri ve Ayder yaylası balayı otel rezervasyon | Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesi avusor projesidir.